Італійська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

 1. Українсько-італійський розмовник (вид. "Кристал Бук")
  20 грн.

  • Код товару: 1008441

  Цей розмовник - найнеобхідніша книга для тих, хто збирається побувати в Італії з діловим візитом або як турист. Видання буде корисним у різних ситуаціях спілкування. Його побудова дуже зручна, а підбір слів та цілих фраз відповідає нормам сучасної італійської мови. Крім цього, читач знайде в книзі...

 2. Італійсько-український, українсько-італійський словник. 100 000 слів (вид. "Арій")
  55 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1009071

  Словник призначений для всіх, хто вивчає італійську мову, виконує італійсько-українські та українсько-італійські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має справу з перекладами.

 3. Сучасний італійсько-український українсько-італійський словник (42 000 слів)
  28 грн.

  • Код товару: 1008438

  Якщо ваша мета — вивчити італійську мову, то вам не обійтися без якісного перекладного словника. Пропонований італійсько-український українсько-італійський словник уміщує найбільш уживані слова та ідіоматичні вирази двох мов. Також представлена термінологічна лексика. Словник стане у пригоді...

 4. Українсько-фінський розмовник (вид. "Арій")
  23 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1001658

  Українсько-фінський розмовник зацікавить передусім громадян України та українців інших країн, які виїжджають до Фінляндії, а також школярів, студентів і всіх, хто вивчає фінську мову. Розмовник містить найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру.

 5. Русско-итальянский разговорник (Арий)
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1000472

  Російсько-італійський розмовник призначений, насамперед, для громадян, які виїжджають до Італії, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає італійську мову. Книга містить найбільш вживані слова та словосполучення, а також...

 6. Вивчай сам. Італійська мова. Повний курс для початківців
  45 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002944

  Серія «Вивчай сам» популярна в усьому світі, давно відома як курс, що добре зарекомендував себе для самостійного оволодіння основами мови. Завдяки цьому курсу ви вивчите слова і вирази, які стануть в нагоді вам при поїздці за кордон, спілкуванні з італійцями, навчитеся розуміти відповіді на ваші питання, уникнете нудної і складної граматики.

 7. Українсько-італійський розмовник (вид. "Арій")
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1007587

  Українсько-італійський розмовник зацікавить передусім громадян України та українців інших країн, які виїжджають до Італії, а також школярів, студентів і всіх, хто вивчає італійську мову. Розмовник містить найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

Книги та підручники по італійському допоможуть вам у вивченні іноземної мови

Вивчення іноземної мови не тільки розширює ваш кругозір і дозволяє з великою повагою ставитися до свого власного мови, а й може служити практичної мети, якщо ви, наприклад, збираєтеся відвідати країну своєї мрії, відправитися туди на навчання або на місце роботи.

Італійська мова дуже гарний і емоційно забарвлений. На ньому розмовляють не тільки в Італії, але також в Швейцарії, Словенії та Хорватії.

Вибираючи книги з італійської мови, орієнтуйтеся на свої знання. Якщо ви новачок, вам допоможуть підручники і самовчителі для початківців. Для поглибленого вивчення існує безліч профільної літератури, де більш детально вивчаються технічні, ділові та інші галузеві аспекти. Література з вивчення італійської повинна поєднувати в собі теоретичні знання і практичні завдання, за допомогою яких більш ефективно відбувається освоєння нової мови. Добре, якщо література для вивчення італійської мови буде доповнена зошитами для вправ і звуковими записами, щоб вчитися сприймати сказані слова і фрази на слух.

Пам'ятайте, що головне при навчанні - це ваше бажання, завзятість і хороша література!