Іспанська мова

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

У категорії книг «Іспанська мова» зібрані російсько-іспанські, українсько-іспанські, іспансько-українські розмовники та словники, а також підручники з іспанської мови, призначені для дітей і дорослих.

 

Російсько-іспанський, українсько-іспанський розмовники видавництва «Арій» ідентичні. Їх вибір залежить від рідної мови, вивчаючого іспанську. Українсько-іспанська розмовник видавництва «Кристал Бук» такого ж кишенькового формату, але в твердій обкладинці. Розмовник «Іспанська мова в картинках», завдяки візуалізації допомагає швидко знайти потрібне слово.

 

Підручник «Вивчаємо самі. Іспанська за 6 тижнів» з CD-диском стане гарною підмогою для тих, хто дуже зайнятий. Всього 35-хвилинне заняття в день допоможе освоїти розмовні вирази, ази граматики.

 

Книга «Маленький геній. Іспанська мова для малюків від 2 до 5 років »(російською та українською мовами) призначена для веселого навчання дошкільнят, забезпечена авторськими ілюстраціями.

 

При вивченні мови важко обійтися без хорошого паперового словника. «Іспансько-український та українсько-іспанський словник» на 100 000 слів видавництва «Букініст» і «Сучасний іспансько-український та українсько-іспанський словник» на 42 000 слів потрібні студентам, вчителям, перекладачам.