Мистецтво і культура

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. Середньовічні замки Європи
    155 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 1006129

    Історія виникнення фортець і замків, їх будова, розповіді про штурми і облоги різних замків, а також опис і фотографії найвідоміших замків Європи: Тауера, Московського Кремля; замку, зображення якого лягло в основу логотипу компанії «Disney»; а також Дувра, Бастилії, Хотинської фортеці та багатьох інших всесвітньо відомих старовинних...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Кращі книги про мистецтво

Книжний магазин «Ерудит» пропонує любителям мистецтва ознайомиться з великим вибором книг за тематикою "про мистецтва". У цьому розділі читачі, любителі мистецтва зможуть замовити книгу онлайн, яка розкриє таємниці світового живопису, допоможе дізнатися різноманітність графіки та архітектури, надасть в ілюстраціях скульптури великих майстрів і поповнить пізнання в історії мистецтва. Наданий матеріал допоможе батькам для розвитку дітей, а тому хто шукає інформацію для підготовки дипломної чи курсової роботи, книги які ви знайдете у нас стануть відмінними помічниками в різних категоріях мистецтв.

З книг, які повідають про історію мистецтв, ви дізнаєтеся про розвиток і творчий шлях видатних світових митців, відомих скульпторів і архітекторів. Цим книги перенесуть вас у цікавий світ, починаючи з часів стародавнього Єгипту, дізнаєтеся багато цікавого про час зодчества, епохи Відродження, і все про мистецтво до сьогоднішніх днів.

Книги які пропонує наш сайт зрозумілі всім так як, вони написані зрозумілою і доступною мовою, їх зможуть зрозуміти як діти так і дорослі. Дані зібрання книг стануть відмінним доповненням для вашої особистої бібліотеки, і ви не прогадаєте якщо зробите подарунок людині, яка цікавиться мистецтвом у всіх його напрямках.

Всі книги неймовірно цікаві і красиві у своєму оформленні, і стануть чудовим доповненням у вашій бібліотеці.