Інтернет. Сайти. СЕО

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Оптимизация и продвижение сайтов в поисковых системах. 3-е издание (CD в комплекте)
  285 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Ашманов Ігор
  • Код товару: 1003735

  Чи можливо залучити зацікавленого відвідувача на сайт, не вкладаючи в рекламу величезні гроші? Як зробити, щоб до вас йшли саме ваші клієнти? Чому одні сайти часто знаходять через пошукові системи, а інші - зовсім не знаходять? На всі ці питання...

 2. Почтовые рассылки в Интернете
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 992309

  Мета цієї книги - узагальнити накопичений автором практичний досвід у сфері інтернет-розсилок. Перед вами - свого роду міні-енциклопедія, яка стане в нагоді всім, кому важливий контакт з масою зацікавлених людей за допомогою розсилок: і новачкам, які ще толком не знають, що це таке, і досвідченим користувачам, які вже освоїли всі основні прийоми...

 3. 77 секретов копирайтинга. Тексты, которые продают
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Парабеллум Андрій
  • Код товару: 1003734

  Ця книга не випадково називається «77 секретів копірайтингу». У ній ви дійсно знайдете ефективні інструменти і корисні відомості, про які раніше не чули, навіть якщо відвідували тренінги або брали участь у вебінарі з копірайтингу. Ви познайомитеся з «фішками», які допоможуть вам стати ще успішнішим і писати яскраві тексти, що запам'ятовуються...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Як просувати бізнес в інтернеті

Сьогодні Інтернет став не тільки майданчиком для спілкування, глобальним сховищем будь-якої інформації. На сьогоднішній день бізнес активно розвивається в глобальній мережі.

Якщо ви хочете заробляти в інтернеті або дізнатися, як просувати свій бізнес, вам допоможуть книги про інтернет-маркетинг.

Майже у кожної компанії сьогодні є своє представництво в інтернеті - сайт. Щоб обігнати конкурентів і залучити якомога більше клієнтів, його потрібно просувати. Як це зробити, навчать книги по просуванню сайтів, купити які можна в онлайн-магазинах.

Що значить «просунути сайт»? Це означає зробити так, щоб саме він був одним з перших при введенні в пошуковику ключового для вашої компанії запиту. Щоб добитися цього результату, є кілька шляхів, про які розкажуть книги по просуванню сайтів, купити які варто кожному, хто хоче заробляти в мережі. Крім цього варто купити книги по оптимізації. Вони також розкриють своїм власникам кілька секретів.

До слова, існує ціла наука, яка вивчає роботу пошукачів і існування інтернет-сайтів, її допоможуть осягнути книги по seo, купити їх можна також в мережі, не потрібно далеко ходити.

Просувати свій бізнес в мережі допоможе поштові розсилки, книга, написана професіоналами, допоможе вам зробити їх грамотно.