Гарріс Джоель

Гарріс Джоель

Джоель Чандлер Гарріс - всесвітньо відомий американський письменник, який здобув популярність завдяки своєму твору «Казки дядечка Римуса».

 

Народився майбутній письменник в штаті Джорджія (місто Ітонтон) 9. грудня 1848 року. Мати - емігрантка з Ірландії, яка покинула свою країну, слідуючи за цивільним чоловіком.

 

Відомо, що рідний батько Джоеля кинув сім'ю відразу ж після його народження. Хлопчика назвали на честь лікаря Джоеля Бренема. Чандлер - ім'я дядька його матері.

 

Мати працювала швачкою, щоб прогодувати сина. Проживали у лікаря Ендрю Рейда, який згодом оплатив освіту хлопчика.

 

Він навчався в Академії Ітонтон, а також Академії Кейт Девідсон. У школі Джоель жахливо соромився свого походження, намагався підтримувати імідж грубуватого хлопця, приховуючи свої комплекси.

 

Письменницька діяльність Гарріса почалася в 1862-1866 роках. Спочатку він набирав тексти для газет. Незабаром публікує більше 30 віршів ( «The Countryman»). Також Гарріс писав гумористичні твори для «Сільського насмішника». Працюючи на плантації Тьорнволда, він використовував чорношкірих рабів в якості прототипів героїв своїх казок (дядечко Римус, матінка Мідоус), а також тварин, про яких він став писати трохи пізніше. Роботи Гарріса пронизані історіями, почутими на плантаціях. Надалі він задумався над тим, що не хоче бути тільки журналістом. Амбіції юнаки були значно більше.

 

Через деякий час Гарріс отримує посаду в «Monroe Advertiser». Там в 1867-1870 рр. він працює редактором, і ця діяльність приносить йому задоволення. Пізніше він стає помічником видавця в газеті «Savannah Morning News», працює в «Morning News». Гарріс пише про нехтуванні моральних принципів, нещирість політиків, недоліки демократії.

 

Закохавшись в Естер Ла-Роуз, одружується з нею в 1873 році. У пари народжується двоє дітей.

 

Наступні роки Гарріс працює помічником головного редактора. Не забуває писати книги - для дітей, гумористичні твори. За роки його життя вийшло 35 видань, велика кількість статей, п'ять збірок творів. Однією з найбільш популярних була збірка «Вечори з дядечком Римуса: міфи і легенди старої плантації» (1883 г.). Одна з останніх таких збірок вийшла в 1905 році під назвою «Нові історії старої плантації». Ці казки були призначені не тільки для дітей, вони користувалися популярністю і у дорослих. Гаррісом також був заснований журнал «Дядечко Римус».

 

Помер письменник в 3 липня 1908 роки від запалення нирок, був похований в Антанті.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

 1. Нові казки дядечка Римуса
  135 грн.

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 1004474

  Пропонуємо юному українському читачеві нові оповідки дядечка Римуса про захопливі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всієї компанії, вперше перекладені українською мовою.

 2. Казки дядечка Римуса (Школа)
  135 грн.

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 999801

  Ця книга являє собою новий український переказ всесвітньо відомих казок дядечка Римуса про захопливі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всієї компанії. Цікаві оповідки доповнено...

 3. Новые сказки дядюшки Римуса
  135 грн.

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 1002647

  Пропонуємо юному українському читачеві нові розповіді дядечка Римуса про захоплюючі пригоди братика Кролика, братика Лиса та всієї компанії, вперше перекладені на російську мову.

 4. Золота колекція казок світу (КСД). Смоляне Опудало та інші казки
  57 грн.

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 901112

  Ця книга — чудовий подарунок для вашого малюка, адже до неї увійшли найвідоміші твори великого казкаря Джоеля Чандлера Гарріса, що їх уже понад сто років із задоволенням читають дорослі та діти по всьому світі! Зворушливі та повчальні історії з яскравими картинками перенесуть дитину до чарівної країни казок. Для малюка це буде хвилююча й...

 5. Сказки дядюшки Римуса
  135 грн.

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 1002648

  Ця книга являє собою новий переказ всесвітньо відомих казок дядечка Римуса про захоплюючі пригоди братика Кролика, братика Лиса та всієї компанії...

 6. Казки дядечка Римуса (Мікко)
  94 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Гарріс Джоель
  • Код товару: 900570

  Чи може казка постаріти? Скільки років повинно минути, щоб казку забули? Ось уже понад 135 років діти із задоволенням читають казки дядечка Римуса про Братика Лиса та Братика Кролика. Веселі пригоди забавних героїв пам’ятають і люблять кілька поколінь читачів. Настав час і вам познайомитися з цією вічно молодою казкою.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.