Гриби. Ягоди. Трави

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги про гриби, ягоди і лікарські трави

Любите збирати гриби, ягоди і лікарські трави? І тим, хто тільки починає цікавитися цим, і тим, хто вже має достатній досвід в зборі дарів природи, будуть корисними книги про гриби, ягоди і трави. Вони познайомлять вас з тим, як відрізнити їстівні гриби від отруйних, де і коли краще збирати гриби і ягоди, як правильно сушити лікарські рослини і при яких проблемах зі здоров'ям їх слід використовувати.

Література про трави стане в нагоді тим, хто віддає перевагу народній медицині. В даному випадку книги про трави допоможуть визначити, які рослини допомагають при конкретній хворобі і як їх потрібно використовувати.

Література про гриби знадобиться і досвідченим грибникам, і грибникам-початківцям. Перш, ніж вирушити на тихе полювання, необхідно знати, як виглядають їстівні гриби і в яких місцях їх збирати небажано. Такі книги допоможуть отримати задоволення від процесу збирання грибів та вбережуть людину від небезпечних наслідків.

Не менш цікавою є і література про ягоди. Подібні видання навчать читачів розбиратися в різноманітті плодів і виділяти з них смачні і корисні. Всі книги про ягоди містять якісні фотографії і реалістичні ілюстрації.