Міста. Країни. Континенти

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Символы Украины. Сувенирное издание (набор)
  39 грн.

  • Код товару: 1005332

  Сувенірне двомовне видання (російською та англійською мовами) являє собою набір фотографій і колажів місць, предметів, персон і т.д...

 2. История Древнего мира (Кристалл Бук)
  239 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006693

  Стародавній світ... Найдавніший період минулого людства, коли на планеті з'явилися перші люди і утворилися перші держави. Автор книги пропонує читачам зануритися в історію Стародавнього світу. Чотири розділи цього барвистого видання - «Давня Месопотамія», «Древній Єгипет», «Давня Греція» і «Стародавній Рим» - дозволять зробити дивовижну...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

У категорії «Міста. Країни. Континенти »можна знайти пізнавальні книги по етнографії і історії, пов'язані з географічними та культурними особливостями країн, їх історією, традиціями.

 

Книга «Символи України» - сувенірне видання, кращий подарунок на пам'ять про Україну, гостю з іншої країни. Це книга про таку Україну, якою вона здається всьому світу. Іноземці знають український борщ і козаків, боксерів і футболістів. Ось про це і розповідає книжка.

 

Видання двомовне, російською та англійською мовами. Текст, який популяризує певні українські символи, супроводжується прекрасної якості фотографіями і колажами. «Символи України» - це не погляд на Україну зсередини, а спроба пояснити те, що лежить на поверхні, таким чином наблизитися до розуміння менталітету українців.

 

Книга «Історія стародавнього світу» - енциклопедичне видання, хороший подарунок школяру. Це розповідь про історію та культуру стародавнього світу: Месопотамії і Єгипту, Греції та Риму. Історичні події і дати в книзі формують картину світу стародавніх народів. У книжці описані не тільки війни і політика, а й побут і культура, спосіб життя і менталітет стародавнього народу. Якісний папір, хороші ілюстрації, зроблять читання книги задоволенням.