Головоломки. Шаради. Кросворди

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. 555+ захоплюючих кросвордів, сканвордів, ребусів, загадок, головоломок
    42 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 1004007

    До вашої уваги - чудова колекція цікавих завдань: сканворди, класичні кросворди, японські судоку, шифрокроссворди, філворди, всілякі ребуси, загадки і головоломки, а також старі добрі «сапер» і «морський бій». За рішенням цих цікавих задачок час пролетить непомітно, а задоволення всієї сім'ї забезпечено.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Купити шаради, кросворди і головоломки для дітей

Шукаєте цікаві та розвиваючі заняття дітям? Кросворди, шаради і головоломки для дітей - саме те, що потрібно кожній дитині для розвитку пам'яті, логічного мислення та уваги. Красиво оформлені завдання з зображеннями улюблених казкових або мультиплікаційних героїв захоплять малюка і зроблять з нього ерудита!

У магазині «Ерудит» можна придбати дитячі книги, шаради і кросворди за цілком прийнятною ціною. Діти молодшого віку можуть починати вирішувати завдання разом з батьками, занурившись в дивовижний світ загадок, головоломок і ребусів. Завдяки цікавим виданням дитина зможе бродити по просторах лабіринтів, відповідати на різноманітні питання про тварин, рослинах та інше, а також відгадувати зашифровані слова.

Дитячі кросворди - відмінна альтернатива комп'ютерним іграм. Вони розвивають дитину, тренують посидючість, підвищують розумові здібності. До того ж видання розраховані на різний вік, можна підібрати цікаві завдання, як діткам дошкільного віку, так і тим, хто вже вчиться в школі. Варто тільки познайомити дитину з головоломками, і він більше ніколи від них не відмовиться!