Економіка. Фінанси. Бухгалтерський облік

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

 1. Положення (стандарти) бухгалтерського обліку
  68 грн.

  • Код товару: 993408

  Збірник розрахований на працівників податкових, ревізійних та фінансових органів, головних бухгалтерів підприємств та організацій різних форм власності, аудиторів, спеціалістів підприємств з економічних питань, викладачів і студентів профільних навчальних закладів, слухачів курсів...

 2. План рахунків бухгалтерського обліку та Інструкція щодо його застосування
  58 грн.

  • Код товару: 993409

  Збірник містить «План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій» та Інструкцію щодо його застосування, «План рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу...

 3. Единый налог у предпринимателя. Группы и условия работы в них
  35 грн.

  • Код товару: 993374

  У книзі розглянуті як загальні положення, що дають уявлення в цілому про дану систему оподаткування, так і нюанси застосування єдиного податку в кожній групі.

 4. Наемные работники у предпринимателя
  35 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 993373

  Цей посібник підготовлено для предпренимателей, які використовують або планують використовувати працю найманих працівників.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Книги з економіки та бухгалтерського обліку

Купити книги з економіки ви можете в нашому магазині за доступними цінами. Ми пропонуємо вашій увазі корисні збірники для професійних бухгалтерів, посібники для студентів та просто цікаві твори, які припадуть до душі цікавиться. Купити книги з економіки підприємства для себе може кваліфікований бухгалтер чи економіст, щоб не переставати розвиватися. Студент або цікавиться може вибрати і купити книги з економічної теорії.

У нас зібрані твори провідних авторів, відмінно розбираються у своїй фінансовій сфері. Книги з економіки містять актуальну інформацію, аналітику та поради щодо економічної оптимізації підприємства або бізнесу. Без такого підмоги професіоналу буде складно розвиватися далі. Купити економічну літературу в магазині Ерудит ви зможете з доставкою, буквально не піднімаючись з-за комп'ютера.

Економічна література на сторінках сайту ретельно підбирається, самі книги коштують значно дешевше, ніж у звичайних магазинах, а доставляємо ми дійсно оперативно. Вибирайте і замовляйте фінансову літературу у нас, саморозвиток в такої актуальної науці вкрай важливо на сьогоднішній день.