Дошкільне навчання

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. 30 кроків до школи. Логіка
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 991537

  За допомогою вправ та завдань дитина навчиться спостерігати і порівнювати, помічати спільне у різному, відрізняти головне від другорядного, знаходити закономірності, будувати найпростіші гіпотези, проводити класифікацію об’єктів, понять, навчиться розкривати...

 2. Абетка з плакатом: Літерки в казці
  14 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Верховень Володимир
  • Код товару: 1005103
 3. Жива абетка (вид. "Кристал Бук") українською мовою
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Зав'язкін Олег
  • Код товару: 1003530

  Ця абетка - надзвичайна, вона жива! На сторінках книги - багато яскравих малюнків і веселих віршів. З цією абеткою діти легко запам’ятовуватимуть назви птахів і тварин та робити перші вдалі кроки у навчанні читанню. У виданні всі слова...

 4. Азбука с крупными буквами для малышей - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Жукова Олеся
  • Код товару: 1002722

  Азбука Олесі Жукової дозволить не тільки навчити дитину читати за короткий час, але і зробити це також просто і природно, як якщо б ви вчили малюка говорити.

 5. 30 кроків до школи. Англійська мова
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002101

  За допомогою вправ та завдань дитина навчиться впізнавати прості слова англійської мови, правильно використовувати англійські числівники і прийменники, а також складати найпоширеніші фрази. У виданні багато веселих завдань, ігрових вправ, загадок, кросвордів, що спонукатиме дитину до вивчення іноземної мови.

 6. Азбука эмоций для малышни - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  42 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 998954

  Становлення особистості дитини пов'язане з формуванням емоційно-вольової сфери. Тому так важливо навчити дітей розпізнавати емоційний стан за допомогою міміки, жестів, голосу, осмислення двоякості почуттів, уміння приймати до уваги почуття іншої людини під час розв’язування конфліктної ситуації.

 7. 30 кроків до школи. Математика
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 991801

  Дитина навчиться визначати колір предметів, їх форму, розміщення у просторі та відносно себе, ознайомиться з числами та процесом лічби, навчиться розпізнавати цифри, виконувати прості математичні операції тощо.

 8. Абетка з плакатом: Літерки в лісі
  14 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Верховень Володимир
  • Код товару: 1005363
 9. Букварь Н. Жуковой (формат А4) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Жукова Надія
  • Код товару: 1004057

  На книжковому ринку є маса видань і посібників, автори яких гарантують швидке навчання дитини читанню. Обіцянки повинні бути підкріплені досвідом такої роботи, але основна маса укладачів цих видань не мають практичних навичок по роботі з дітьми...

 10. Перші уроки лічби (вид. "Кристал Бук") російською мовою (палітурка)
  89 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Хаткіна Марія
  • Код товару: 1003168

  Разом з книгою «Перші уроки лічби» ваш малюк зробить початкові кроки на шляху в захопливий світ математики. На сторінках посібника викладені матеріали, що навчать дитину простим арифметичним діям. Тематичні віршики...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Користь для батьків і дітей літератури з дошкільного навчання

Книги дітям з дошкільного навчання незамінні для батьків і вихователів. Важливо займатися підготовкою до школи, вчити дитину сприймати інформацію на слух, вчити буквах, рахунку. Якщо в школі все проходить у формі уроків, то дошкільне навчання передбачає ігрову форму. У цей час дитина не сприймає точну інформацію, не запам'ятовує інформацію, якщо він буде подана сухо і у вигляді чітких фактів, важливо зуміти обіграти ситуацію, зробити її цікавою і смішний.

У розділі представлена ​​література з дошкільного навчання, книги з вивчення букв. Веселі абетки дозволять малюкові запам'ятати букви і навчиться складати їх у склади, що і є передумовою до навчання читанню. Важливо розвинути навички письма, писати букви дошкільник не зможе, але розфарбовувати малюнки, обводити цікаві схеми захоче кожен дошкільник. Вчитися листа можна легко і з цікавістю, головне знайти підходяще посібник. Для діток постарше, які вже виявляють бажання читати, можна придбати книги з казками і віршиками по складах. Це допоможе надалі легко і швидко читати, а також зрозуміти, що навчання - це цікавий процес.