Домашні тварини

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

9 шт.

 1. Охотничьи собаки. Легавые, спаниели, таксы
  29 грн.

  • Код товару: 1000015

  Ця книга є продовженням тої, що вийшла раніше книги з однойменною назвою. До неї увійшли описи таких порід, як лягаві, спанієлі і такси. Автор книги - кінолог-професіонал з великим стажем роботи. Їм накопичено багатий досвід поводження з собаками різних порід, підпорядкування людині їх прихованих потенційних можливостей. У цій книзі виклад матеріалу грунтується не тільки на досвіді власних спостережень автора...

 2. Мои домашние животные. Моя кошка
  69 грн.

  • Код товару: 1000915

  У цій книзі ви знайдете багато важливої ​​та корисної інформації про кішок. Ви дізнаєтеся, де можна взяти кошеня, як правильно його вибрати і як встановити з ним контакт, а також як вибрати необхідні аксесуари. Велика увага приділяється питанням правильного годування і раціонального харчування кішок. Автор докладно розповідає, як стежити за станом здоров'я кішки...

 3. Мои домашние животные. Мой хомячок
  69 грн.

  • Код товару: 1000914

  Складнощі в догляді за хом'ячком зведеться до мінімуму, якщо у вас під рукою буде ця книга. Тут зібрана найрізноманітніша корисна інформація про чарівних пухнастих звірів. Прислухаючись до порад автора, ви зможете забезпечити своєму вихованцеві правильне утримання, збалансоване здорове харчування і вчасно розпізнати недугу.

 4. Собаки
  299 грн.

  • Код товару: 999712

  Які асоціації викликає у нас слово «собака»? Друг людини, вірна, голосно гавкає... В окремо взятих випадках список може бути доповнений...

 5. Мои домашние животные. Мой волнистый попугайчик
  69 грн.

  • Код товару: 1000570

  Хвилясті папуги вже давно живуть поруч з людиною. Але чи достатньо ми знаємо про те, як зробити їх життя комфортнішим і тривалішим? Ця книга допоможе читачам дізнатися про звички хвилястих папужок, про особливості їхнього життя в домашніх умовах, підкаже, як уберегти своїх улюбленців від хвороб, як правильно годувати і доглядати за маленькими непосидами.

 6. Кошки. Породы и уход за ними
  159 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 999593

  Ця книга просто повинна бути на полиці кожного поважаючого себе любителя кішок. Описи з барвистими ілюстраціями всіх нині відомих порід кішок світу, а також особливості характеру і змісту в домашніх умовах. Ця книжка незамінна для тих, хто тільки мріє про муркоче вихованця, але ніяк не може вибрати відповідну для себе породу.

 7. Все о вашей кошке
  50 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1003611

  Ця книга унікальна. Вона поєднує в собі переваги чіткого короткого ємного довідника типу «сам собі ветеринар», популярного посібника з котячої психології та взаємодії кішки і людини і художнього оповідання, місцями того ж рівня, що безсмертні твори Даррелла, Херріот, Чапека, Прачетта та інших корифеїв. Ця книга необхідна як всім власникам кішок, так і тим, хто тільки збирається завести кошеня.

 8. Все о вашей собаке
  50 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1003610

  У цій книзі в цікавій і цікавій формі розказано про особистий досвід автора в утриманні собак і наведено багато веселих оповідань про собак, що коли-небудь жили в родині автора. Ви знайдете тут також популярну інформацію про породи собак, про те, як вибрати цуценя і виростити його, як доглядати за щеням і дорослим собакою і чим їх годувати. Багато місця відведено популярному опису хвороб і способів їх лікування...

 9. Мои домашние животные. Моя собака
  69 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000916

  У цьому виданні ви знайдете масу корисної інформації про собак: де краще купувати цуценя, які існують критерії вибору майбутнього чотириногого друга, як правильно вибудувати відносини з вихованцем. Автор дає рекомендації по раціональному харчуванню собаки, по профілактиці різних захворювань, а також за рішенням поведінкових проблем.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

9 шт.

Дізнайтеся все про домашніх тварин

Любите домашніх тварин? Мрієте завести кішку, собаку, хом'ячка або папугу? У книгах про домашніх тварин ви знайдете корисні поради по догляду та годуванню улюбленців. Читання книг про тварин - це захоплююче і пізнавальне заняття. Такі видання закликають до доброти, милосердя, любові до природи.

 

Чому вам вигідно придбати книги про домашніх тварин

 • ви дізнаєтеся секрети поводження з тваринами,
 • як дотримуватися режиму дня і харчування, щоб ваша кішка або собака відчувала себе здоровою і не хворіла,
 • навчитеся розпізнавати кризові життєві періоди в житті тварин і способи їх подолання,
 • дізнаєтеся, як дресирувати і навчити дотримуватися правил ваших вихованців,
 • заощадите час на відвідуванні спеціальних шкіл з навчання тварин.

 

Якщо у вас з'явився домашній улюбленець, без допомоги книг - не обійтися. Рекомендації, прописані в книгах, допоможуть господарям дізнатися про особливості поведінки і життєдіяльності тварин. Людина і тварина, настільки зближуються, що стають рідними один одному. Сьогодні домашня тваринка - член сім'ї. Догляд за улюбленцями вимагає певних знань і навичок. Спеціальна література дозволить ефективно піклуватися про собак, кішок, хом'яків і папуг без шкоди для їх самопочуття. Організм цих тварин вимогливий до змін в харчуванні і навколишньому середовищі. Книги містять корисні поради, які допоможуть вам тренувати улюбленця щодня. І це, навіть не сумнівайтеся, призведе до позитивних результатів.

 

На сайті нашого магазину представлені такі книги про домашніх тварин: «Мої домашні тварини. Мій хом'ячок»,«Собаки»,«Все про вашу собаку»,«Мої домашні тварини. Мій хвилястий папужка»,«Мої домашні тварини. Моя собака»,«Мисливські собаки. Лягаві, спанієлі, такси»,«Кішки. Породи і догляд за ними»,«Все про вашій кішці»,«Мої домашні тварини. Моя кішка».

 

Залишилися запитання? Телефонуйте!