Домашні тварини

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Дізнайтеся все про домашніх тварин

Любите домашніх тварин? Мрієте завести кішку, собаку, хом'ячка або папугу? У книгах про домашніх тварин ви знайдете корисні поради по догляду та годуванню улюбленців. Читання книг про тварин - це захоплююче і пізнавальне заняття. Такі видання закликають до доброти, милосердя, любові до природи.

 

Чому вам вигідно придбати книги про домашніх тварин

  • ви дізнаєтеся секрети поводження з тваринами,
  • як дотримуватися режиму дня і харчування, щоб ваша кішка або собака відчувала себе здоровою і не хворіла,
  • навчитеся розпізнавати кризові життєві періоди в житті тварин і способи їх подолання,
  • дізнаєтеся, як дресирувати і навчити дотримуватися правил ваших вихованців,
  • заощадите час на відвідуванні спеціальних шкіл з навчання тварин.

 

Якщо у вас з'явився домашній улюбленець, без допомоги книг - не обійтися. Рекомендації, прописані в книгах, допоможуть господарям дізнатися про особливості поведінки і життєдіяльності тварин. Людина і тварина, настільки зближуються, що стають рідними один одному. Сьогодні домашня тваринка - член сім'ї. Догляд за улюбленцями вимагає певних знань і навичок. Спеціальна література дозволить ефективно піклуватися про собак, кішок, хом'яків і папуг без шкоди для їх самопочуття. Організм цих тварин вимогливий до змін в харчуванні і навколишньому середовищі. Книги містять корисні поради, які допоможуть вам тренувати улюбленця щодня. І це, навіть не сумнівайтеся, призведе до позитивних результатів.

 

На сайті нашого магазину представлені такі книги про домашніх тварин: «Мої домашні тварини. Мій хом'ячок»,«Собаки»,«Все про вашу собаку»,«Мої домашні тварини. Мій хвилястий папужка»,«Мої домашні тварини. Моя собака»,«Мисливські собаки. Лягаві, спанієлі, такси»,«Кішки. Породи і догляд за ними»,«Все про вашій кішці»,«Мої домашні тварини. Моя кішка».

 

Залишилися запитання? Телефонуйте!