Дієти. Схуднення

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

 1. Система мінус 60. Я - їдоголік
  115 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Мириманова Катерина
  • Код товару: 1006940

  Нова книга розробника системи «Мінус 60» Катерини Міріманової, присвячена проблемі залежності від їжі - «їдоголізму». З цією бідою зіткнулася величезна кількість людей. Уже чимало років за допомогою своїх книг, семінарів, колонок в пресі допомагаючи людям знайти шлях до нормальної статури і здорового...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Користь і гідності книг про дієти і способи схуднення

Схуднення - проблема багатьох жінок, в наш час модно бути підтягнутим і красивим, тому всі намагаються стежити за фігурою. Багато хто робить акцент на спорті, проте жодні фізичні вправи не зроблять тіло красивим, якщо не почати харчуватися правильно. Багатьом потрібно скласти правильний раціон, в цьому допоможуть книги про дієти. У спеціалізованій літературі можна знайти поради з харчування для людей з різними уподобаннями і навіть з різними групами крові.

Книги по схудненню містять масу перевірених корисних порад, історії схуднення і досягнення різних людей, а також повне меню будь-якої конкретної дієти. Перед вибором дієти важливо вивчити різні варіанти, щоб вживати улюблені продукти, але при цьому худнути.

Література по дієтології незамінна в житті кожної людини, адже багато хто дотримується дієти не тільки для видалення зайвої ваги, але і з метою зберегти своє здоров'я. Такі книги пишуться досвідченими медиками, дієтологами, в них тільки корисні поради, які покликані поліпшити роботу всіх органів, налагодити метаболізм в організмі, навчити людину отримувати максимум корисних речовин з обмеженого переліку товарів.