Дитячий формат

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Изображение товара Детский формат: Успенский Э. Истории про Чебурашку - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  17 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Успенський Едуард
  • Код товару: 1001118

  Оповідання про знаменитих дитячих героїв – Крокодила Гену, Чебурашку та Шапокляк, написані Едуардом Успенським – письменником, якого любили і люблять маленькі читачі різних поколінь. Завдяки вдало перекладеним українською мовою...

 2. Дитячий формат: Барто А. Улюблені вірші
  17 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Барто Агнія
  • Код товару: 1001125

  Збірник дитячих віршів улюбленої поетеси маленьких читачів різних поколінь А.Барто, перекладені українською мовою. Завдяки чудовим текстам, зручному для читання шрифту і красивим ілюстраціям, збірник...

 3. Изображение товара Детский формат: Любимая книжка девченок - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  17 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001117

  Збірка дитячих віршів поетів різних поколінь. Завдяки чудовим текстам, зручному для читання шрифту та гарним ілюстраціям збірка стане хорошим подарунком дитині. Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Купити книги із серії «Дитячий формат» в магазині «Ерудит»

Знайомити дитину з книгою найкраще з самого маленького віку. Вже до року малюку можна читати цікаві віршики і невеликі історії. Для цього ідеально підійдуть популярні твори давно знайомих нам авторів: Агнії Барто, Едуарда Успенського, Корнія Чуковського, Самуїла Маршака, Володимира Сутеева та інших.

Серія книг «Дитячий формат» - це барвисті і цікаві видання, створені і для самих маленьких, і для старших шанувальників читання. Вірші, казки, історії від відомих авторів легко захоплять дитину в раніше невідомі йому світи. Книги відмінно підійдуть і для читання батьками дітям, і для перших самостійних спроб прочитати що-небудь цікаве.

У серію «Дитячий формат» увійшли історії про таких відомих персонажів, як лікар Айболить, Чебурашка і крокодил Гена, дядько Федір, кошеня Гав та ін. Завдяки чудовим текстам, красивим ілюстраціям та зручному для читання шрифту такі книги стануть хорошим подарунком дитині.

В інтернет-магазині «Ерудит» дитячі книги від видавництва «Національний книжковий проект» можна придбати за дуже доступними цінами. Всі видання виконані на високому рівні і виробляють виключно позитивні враження при використанні.