Дитячі книги

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 4502

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Альбом "Рости, моє деревце, з міцного коріння"
  69 грн.

  • Автор: Мацко Ірина
  • Код товару: 1004109

  Людина не з'являється на цьому світі нізвідки. Кожен з нас - це завжди гілочка великого дерева певного роду, який своїми коренями сягає у глибину віків, до давніх-давніх предків, а крона його тягнеться в майбутнє. Будь-який рід має свою історію, яку...

 2. Альбом "Мои первые шаги" (голубой) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  64 грн.

  • Код товару: 1002746

  «Мої перші кроки» - альбом, який багато років по тому допоможе вам згадати про те, як з'являвся на світ, ріс і розвивався ваш малюк. Який був зріст і вага дитини в різні періоди його тоді ще короткого життя, які слова він сказав першими, які події відбувалися в той чи інший день першого року існування вашої крихти? Відповіді на всі ці питання ви знайдете...

 3. Альбом "Наша малышка" (Ранок)
  81 грн.

  • Код товару: 1008828

  Альбом «Наша крихітка» стане чудовим подарунком для молодих батьків...

 4. Казка народження синочка. Фотоальбом-казка для немовлят
  71 грн.

  • Автор: Мацко Ірина
  • Код товару: 1000083

  Чудовий подарунок для новонародженного та його батьків! Кольорові малюнки, місця для фото та запису головних етапів у житті маленької людини - роблять цей альбом майбутньою реліквією родини.

 5. Дівочий секретник
  51 грн.

  • Автор: Мацко Ірина
  • Код товару: 1006198

  "Дівочий секретник", якому довіряють таємниці та переживання, зацікавить панянок підліткового віку. Тут можна записати пам’ятні моменти, визначити життєві цінності, розкрити свої таланти, поділитися мріями, знайти думки відомих людей. Видання стане чудовим подарунком для підлітків.

 6. Альбом "Привет, я родился! Первый год жизни вашего малыша"
  73 грн.

  • Код товару: 1008729

  Альбом «Привіт, я народився!» Роки потому допоможе вам згадати про те, як з'являвся на світ, ріс і розвивався ваш малюк.

 7. Мій щоденник. Записник для дівчинки (Песик)
  31 грн.

  • Код товару: 1003364

  "Записник для дівчинки"- чудове видання для будь-якої маленької модниці. Щоденник збереже найпотаємніші мрії та подарує багато корисних порад.

 8. Анкета (Ранок). Моя книга про найкращого братика
  10 грн.

  • Код товару: 1004933

  Анкета-листівка з теплими привітаннями від рідних і близьких - це оригінальний і красивий подарунок імениннику і не тільки йому! Адже листівки можна дарувати просто так, без приводу, найголовніше від чистого серця. Анкету в листівці можна заповнити спільно, наповнивши сам процес радісними враженнями, словами любові, вдячності...

 9. Анкета-дневник для друзей
  23 грн.

  • Код товару: 1006902

  Цей яскравий щоденник - відмінний подарунок. У ньому є багато потрібних і цікавих розділів: анкета "Про себе"; генеалогічне дерево родини; "Мій улюбленець" (інформація про домашніх тварин); "Мої друзі" і "Анкета друзів". В цей альбом друзі можуть написати все, що вони захочуть розповісти про себе...

 10. Альбом "Первый год малыша" (Ранок)
  81 грн.

  • Код товару: 1008698

  Альбом «Перший рік малюка» з серії «Альбом новонародженого» стане чудовим подарунком для молодих батьків...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 4502

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Дитяча книга - чарівний птах з паперовими крилами

Цікаві дитячі книги, незалежно від того електронні вони або віддруковані в друкарні, завжди будуть джерелом знань, а у випадку з малюками - ще і старанним вчителем. Однак паперовий варіант, мабуть, ніколи не вийде з моди не тільки завдяки зручності користування, але також з тієї простої причини, що читачеві в усі віки буде приємно доторкнутися до думки, яка через посередництво автора стає словом.

У нашому магазині ми зібрали найкращі книги для дітей, щоб порадувати маленьких читачів і привідкрити для них чудовий світ фантазії та уяви. У цьому розділі скомпоновані як популярні дитячі книги, так і книги, які ще стоять на шляху завоювання серця дитини.

Хороші дитячі книги не знають національних відмінностей, але щоб ваш малюк навчився любити рідну культуру, ми поповнили нашу колекцію книгами українських письменників, знайшлася в нашому магазині поличка і для російськомовних авторів.

Девізом магазина книг «Ерудит» був і залишається заклик - книга дітям, адже саме юні душі найбільш чутливі на все прекрасне і є найвдячнішими читачами, а дитяче серце - благодатний грунт для проростання кращих людських якостей.

У цьому розділі ви знайдете і класику, і новинки дитячих книг, «з пилу, з жару», оскільки наш асортимент постійно оновлюється.