Читаємо з Вінкс

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 14

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Читаємо з Вінкс. Чарівне сафарі
  22 грн.

  • Код товару: 1002965

  Гостюючи на Маджіксі, Пепе переконує решту звірят самостійно обстежити чарівний ліс Сельвафоска. Але в лісовій гущавині на малюків чекають небезпечні пригоди. Феї змушені поспішити на допомогу своїм улюбленцям.

 2. Читаємо з Вінкс. Магія для Текни
  22 грн.

  • Код товару: 1002843

  Текна винаходить дивовижну машину, але її творіння повертає проти неї. Страшне пророцтво розлучає її з Тіммі. Яким же виявиться їхнє майбутнє?

 3. Читаємо з Вінкс. Серед нас новенький
  22 грн.

  • Код товару: 1002966

  На Солярії у Джинджер з’являється суперник, породистий песик Матіс. Чи не хоче він викрасти її законний титул Стеллиної улюблениці? Крихітка-пудель цього не допустить.

 4. Читаємо з Вінкс. Побачення для Лейли
  22 грн.

  • Код товару: 1003809

  Директриса школи для фей Фарагонда дає Лейлі дуже складне завдання. Рідкісна чарівна тварина потребує допомоги... У Похмурому лісі на Лейлу чекає дивовижний сюрприз... Чи вистачить у дівчини сили і мужності подолати всі перешкоди, що виникли на її шляху?..

 5. Читаємо з Вінкс. Нові друзі, нові турботи
  22 грн.

  • Код товару: 1003105

  Вінкс вирішують провести вікенд на фермі. Беллє знайомиться з незвичайною чорною овечкою. Подружившись, вони разом рятують отару від нападу вовків.

 6. Читаємо з Вінкс. Дружба понад усе
  22 грн.

  • Код товару: 1003799

  Вічні суперники - Алфея і школа Бета - готуються до грандіозного магічного змагання. З цієї нагоди Вінкс повертаються до школи, яку нещодавно закінчили. Але дівчатка чомусь ніяк не можуть порозумітися між собою. Створюється враження, що за цим стоять п’ять юних фей зі школи Бета... І тільки Кіко знає, що справа не обійшлася без підступного втручання Химери.

 7. Читаємо з Вінкс. Узи дружби
  22 грн.

  • Код товару: 1003701

  Наблизилося довгоочікуване свято — день народження Блум! Фея отримує у подарунок книгу, сторінки якої приховують могутнє чаклунство. Чарівні тварини потрапляють у книгу і зникають там. Інтуїція підказує Блум, що це чийсь злий намір. З’ясовується, що справа не обійшлася без Трікс! Фей із клубу Вінкс чекає нелегке випробування.

 8. Читаємо з Вінкс. Диво для Флори
  22 грн.

  • Код товару: 1003007

  Магічна книга, що потрапила до рук Флори, приховує в собі древнє чаклунство. Фея дізнається, що лише її хоробрість і самопожертва можуть врятувати чарівний ліс від загибелі. Дівчина потрапляє у важку безвихідь, але усі перешкоди неодмінно подолає велика сила кохання...

 9. Читаємо з Вінкс. Дружба і магія
  22 грн.

  • Код товару: 1002968

  Стеллі загрожує небезпека! Вона приготувала зілля, яке трансформувало її... Феї з клубу Вінкс споряджають експедицію до Лінфеї, щоб здобути пилок квітки-протиотрути. Ця планета вкотре вражає їх своєю красою і величчю. Але десь між цих райських кущів причаївся ворог, готовий до нападу. Чи зможуть феї дати йому належну відсіч?

 10. Читаємо з Вінкс. Курчатко в небі
  22 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002963

  У кожного з нас є мрія. Маленьке курча Чіко дуже прагне піднятися у небо й політати там, як, скажімо, чайки. Але ж його крильця не пристосовані до такого польоту... І все ж таки сила дружби з пташеням морської ластівки, яке феї навчають літати, дає змогу Чіко злетіти увись і разом із другом здійснити свою мрію...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 14

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Серія книг «Читаємо з Вінкс» (українською мовою) призначена для маленьких дівчаток, які так люблять милих пухнастих домашніх улюбленців і фей. Дівчатка молодшого шкільного віку з задоволенням будуть читати книжки самостійно, а дошкільнятам швидше захочеться навчитися читати.

 

Книжки можна читати в будь-якому порядку, вони об'єднані сюжетом. Все відбувається з феями Вінкс, їх друзями або вихованцями. Феї, як і дівчатка-читачки, вчаться в школі (правда, казковій), сваряться і миряться, дружать і закохуються, навіть збираються заміж, беруть участь в конкурсі магічною моди.

 

Казки знайомлять дівчаток з дорослим життям, але в книжках завжди перемагає добро і дружба, як в казці про те, як феї допомагають врятувати стадо овець від вовків.

 

Окремі казки подібні до притч і формують у дівчаток певні якості. Казка про курча, який дружив з пташеням ластівки, показує, що досяжна будь-яка мрія, якщо до цього прагнути, що навіть курча може полетіти, якщо дружить з тим, кого навчають феї ...

 

У книжках є все те, що так люблять діти: небезпечні пригоди, дослідження, чари і таємничі напої, подорожі на іншу планету. І головне - дівчинка може читати казку про Вінкс разом з тією самою лялькою Вінкс.