Чеська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Розмовник. Чеська мова в малюнках
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 999693

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 2. Разговорник. Чешский язык в картинках
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006322

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова російською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Чеська мова - одна із слов'янських мов, що відноситься до гілки західнослов'янських. Чеський, на відміну від російської та української мови, рухався шляхом відмови від запозичень. Тому багато чеських слів здаються російськомовному або україномовному жителю смішними: «черпадло» - насос, «летадло» - літак, «бидло» - життя, «падло» - весло. Інші слова схожі за звучанням на російські або українські, але мають зовсім інше значення: «почітач» - комп'ютер, «доспіли» - дорослий. Багато складних російських та українських слів перекладаються як словосполучення.

 

Крім того, в чеській мові використовується латиниця, а не кирилиця, як в російській або українській. Так що ця мова не така проста, як здається, і потребує спеціального вивчення. Турист в Чехії легко може потрапити в халепу, якщо не буде користуватися розмовником, а понадіється на схожість мов.
Розмовник «Чеська мова в картинках» російською і українською мовами, створений спеціально для тих, хто хоче спілкуватися на чеській, але не знає цієї мови.

 

Слова в ньому об'єднані в тематичні групи і для запам'ятовування включені в сюжетну картинку (наприклад, в аеропорту, на дорозі, в магазині). Слова і вирази дані на рідній мові, чеській і в транскрипції кирилицею. Кишеньковий формат зручний для подорожей.