Чеська мова

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Чеська мова - одна із слов'янських мов, що відноситься до гілки західнослов'янських. Чеський, на відміну від російської та української мови, рухався шляхом відмови від запозичень. Тому багато чеських слів здаються російськомовному або україномовному жителю смішними: «черпадло» - насос, «летадло» - літак, «бидло» - життя, «падло» - весло. Інші слова схожі за звучанням на російські або українські, але мають зовсім інше значення: «почітач» - комп'ютер, «доспіли» - дорослий. Багато складних російських та українських слів перекладаються як словосполучення.

 

Крім того, в чеській мові використовується латиниця, а не кирилиця, як в російській або українській. Так що ця мова не така проста, як здається, і потребує спеціального вивчення. Турист в Чехії легко може потрапити в халепу, якщо не буде користуватися розмовником, а понадіється на схожість мов.
Розмовник «Чеська мова в картинках» російською і українською мовами, створений спеціально для тих, хто хоче спілкуватися на чеській, але не знає цієї мови.

 

Слова в ньому об'єднані в тематичні групи і для запам'ятовування включені в сюжетну картинку (наприклад, в аеропорту, на дорозі, в магазині). Слова і вирази дані на рідній мові, чеській і в транскрипції кирилицею. Кишеньковий формат зручний для подорожей.