Велика книжка (Кристал Бук)

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Універсальна серія пізнавальних книг для дітей від "А" до "Я"

Велика книга - це цікава і пізнавальна серія книг, яка розрахована на дітей молодшої групи (дошкільної), проте буде також цікава старшої вікової категорії, від відомого українського видавництва "Кристал Бук". Книги розкривають цікавий і захоплюючий світ життя і діяльності людини. Це можливість в легкотравному вигляді піднести дитині знання про людину, життя, природи, техніці і відкриттях усього часу існування планети Земля і людини мислячої.

Книги наповнені цікавими описами, з науковими і незвичайними фактами, прикладами та ілюстраціями до кожної чолі. Поліграфія виконана на високому рівні - це чітке і красиве зображення, малюнки та фотографії з підписами та коментарями, які допоможуть дитині представити всі візуально і краще засвоїти інформацію. Це можливість з раннього дитинства створити умови для розвитку інтересу до читання у дитини, а також до пошуку цікавої та корисної інформації, виховати його ерудованість і просто - корисно зайняти час.

Книжковий магазин "Ерудит" представляє повну серію книг російською мовою, яка представлена ​​за доступною ціною. Це можливість зручно і швидко підібрати тематичний розділ в серії по анотації, обкладинці та вартості.