Бойовики. Гостросюжетні романи

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

"Ерудит" пропонує купити книги-бойовики для себе і в подарунок

Книгарня «Ерудит» пропонує купити художню літературу в жанрі бойовики. Книги розраховані на різну аудиторію, але особливо вони сподобаються чоловікам. Герої справляються з суворими випробуваннями, долають ворога, загартовують свій характер. Все це відбувається в атмосфері боротьби, заплутаного сюжету і раптових розгадок. Такі, наприклад, книги А. Тамонікова із серії «Грозові ворота».

Детективні історії розгортаються на сторінках романів В. Количева. Прототипи й сюжети почерпнуті з життя. Нас оточує кримінальний світ, але ми мало звертаємо на нього увагу. Виявляється, дарма.

Спецагенти, замовні вбивства, розслідування та, звичайно ж, фатальна любовна лінія - без цього не може обійтися сучасний бойовик. Бестселер Чингіза Абдуллаєва «Симфонія темряви» якраз відповідає всім цим вимогам. Агент Дронго знову потрапляє в пригоду, він повинен з'ясувати правду, розкрити справу і покарати лиходіїв.

Щоб купити гостросюжетні романи, перейдіть за посиланням поруч з анотацією та оформіть замовлення. Читайте якісну світову літературу, даруєте книги і купуйте нову захоплюючу серію про героїв невидимого фронту. Широкий вибір літератури на будь-який смак - тільки в нашому онлайн-магазині "Ерудит".