Вагітність. Здоров'я дитини

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

 1. Дитина і догляд за нею
  45 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Спок Бенджамін
  • Код товару: 1001597

  Американський вчений, дитячий лікар і педагог Бенджамін Спок отримав світову популярність, і вже виросло не одне покоління дітей, вихованих «по Споку». У співпраці з педіатром і дитячим психологом, професором з Бостона Стівеном Дж. Паркером доктор Спок переглянув, оновив і розширив цю книгу - «звід законів дитячого щастя і здоров'я», випробуваний...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Користь книг про вагітність і книг для молодих мам

Книги про вагітність корисні будь майбутній мамі, адже з них вона можна дізнатися масу корисного. Процес вагітності довгий і складний, жінка може зіткнутися з різними несподіваними проблемами. Не завжди варто відразу ж звертатися до лікарів, в деяких випадках може допомогти література для вагітних. Такі книги пишуть тільки досвідчені медики з досвідом роботи, які знають всі нюанси зростання дитини в утробі, його зміни, а також зміни в організмі. Література про вагітність допоможе молодим мамам легше сприйняти будь-які зміни в своєму організмі.

Не менш важливі книги про пологи, які детально розкажуть про процес пологів, допоможуть підготуватися до цієї важливої ​​події і спростити його. Існує кілька способів зробити пологи легше, про які не завжди розповідають акушерки.

Однак найбільш затребуваними є книги для молодих мам, адже поява нового члена сім'ї пов'язано з абсолютно новими враженнями, з новими турботами і проблемами. Не всі знають подробиці про різні нюанси годування, догляду. Все це можна дізнатися в спеціальних книгах, написаних досвідченими педіатрами, що мають безпосередній досвід в лікуванні новонароджених і в догляді за ними.