Белкар

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 124

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Новітній англо-український словник (150 000 слів)
  75 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Зубков Микола
  • Код товару: ERU-1005600

  Словник містить понад 150 000 слів і словосполучень, які е віддзеркаленням загального словникового складу англійської мови минулого сторіччя, що знайшло відображення в даному виданні, зокрема це: промисловість, телекомунікаційний і супутниковий зв’язок, комп’ютерна, медична, юридична, соціологічна, філософська, мистецька, військова...

 2. Веселка (Белкар). Пригодницькі історії
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-998649

  Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.

 3. Веселка (Белкар). Добре зернятко - гарні сходи
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1001774

  Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Саме у дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: «Добре зернятко - гарні сходи». До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями творів, діти...

 4. Веселка (Белкар). Їжачок-рятівничок
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1006707

  Виховання дитини починається з її перших кроків. Саме тому кожній дитині вкрай необхідно навчитися дотримуватися правил безпеки у поведінці вдома, на вулиці, у дитячих садках або в школі, у громадських місцях, у лісах та на річці. Такі правила буде легко засвоїти, прочитавши книжку «Їжачок-рятівничок». Вірші, оповідання та запитання до них допоможуть...

 5. Веселка (Белкар). В гостях у казки
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1001477

  Збірка «В гостях у казки» включає 18 казок про тварин. Ці народні казки - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні, тому й шрифт тут крупний, чіткий. Кожна сторінка книжки оформлена кольоровими ілюстраціями, папір білий (офсет), обкладинка тверда із золотим тисненням.

 6. Веселка (Белкар). Таємниця золотої печери
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1001465

  Разом з героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки «Таємниця золотої печери», юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чаклунів. Герої наших історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, винахідливі, а тому завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом.

 7. Веселка (Белкар). Бути людиною
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Сухомлинський Василь
  • Код товару: ERU-1001473

  «Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше - людяність. Вони вчать маленьких читачів...

 8. Веселка (Белкар). Барвиста абетка
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1001469

  У «Барвистій абетці» на читачів книжки очікують цікаві вірші, скоромовки, загадки, кросворди. Пропонований літературний матеріал, поданий у дотепній формі, познайомить школяриків з творчістю кращих українських дитячих поетів. Ознайомившись з буквами, малюки зможуть почати вчитися читати слова.

 9. Веселка (Белкар). На веселій вулиці
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1001457

  До книжки «На веселій вулиці» увійшли кращі зразки оповідань та віршів українських та зарубіжних майстрів влучного слова. Книжка неодмінно привабить дітей чарівним світом усмішки й доброзичливого жарту, настроїть на веселий лад, наповнить душу жагою до життя, навчання та праці.

 10. Веселка (Белкар). Добро переможе зло
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1006035

  Нас скрізь оточують люди. Всі вони різні, зі своїм характером, настроєм. Не всі вони добрі і порядні. Є серед них і злі, і жадібні, є ті, що заздрять чужому успіху або багатству, є ледачі, є брехливі. Існує безліч казок і оповідань, де добро бореться зі злом і перемагає його. Одні з кращих творів для дітей на цю тему подані у книзі «Добро переможе зло».

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 124

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28708152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem