Авторський погляд

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Ледокол
  75 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1001921

  Лондонська газета «Таймс» назвала книгу Віктора Суворова «Криголам» найбільш оригінальним твором сучасної історії. У ній екс-агент КДБ викладає свій погляд на події, що передували Другій світовій війні, і називає причини, що призвели до неї. Книгу переклали на 27 мов, більше ста разів вона перевидавалася.

 2. Шлях аріїв. Україна в духовній історії людства
  91 грн.

  • Автор: Канигін Юрій
  • Код товару: 1005814

  Автор пропонує оригінальний погляд на місце і роль арійських кочівників, які протягом тисячоліть створювали духовні, інтелектуальні, технологічні передумови для розвитку сучасних цивілізацій. Насамперед йдеться про Україну — Велику Оратанію, Аратту, Оріяну — духовний центр усього слов'янського світу. Книга розрахована на широкий читацький загал, усіх, хто прагне глибше пізнати себе, свій народ, його минуле, сьогодення і майбутнє.

 3. Утешение историей
  75 грн.

  • Автор: Бузина Олесь
  • Код товару: 1008310

  «Втіха історією» - восьма книга Олеся Бузини. Автор бачить її мету в тому, щоб загасити пристрасті і підтримати дух читача в важкі часи. Збірник історій, раніше частково публікувалися, доповнений в світлі останніх політичних подій.

 4. Очищение. Зачем Сталин обезглавил свою армию?
  65 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1002266

  Що спонукало Сталіна обезголовити РККА перед самою Другою світовою війною? Яка причина знищення вищого командного складу армії? Йдучи наперекір загальноприйнятій думці, Віктор Суворов наводить свої аргументи, що Сталін робив усе вірно, рішуче і точно, прибираючи «геніальних» полководців від керівництва армією СРСР.

 5. Докиевская Русь
  74 грн.

  • Автор: Бузина Олесь
  • Код товару: 1005586

  «Докиївська Русь» - книга Олеся Бузини, яка розкриває погляд автора на походження Русі. Бузина вважає, що Русь - це земля Одіна - бога древніх скандинавів, нащадками якого вважали себе Рюриковичі. Незважаючи на це, автор книги не стоїть на позиціях норманизма, як і не вважає себе антінорманістом. Він каже, що життя завжди ширше будь-якої теорії. Русь, на думку Олеся Бузини...

 6. Выбор (м)
  65 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1002023

  Напередодні Другої світової війни радянська розвідка проводить низку секретних операцій. Дія гостросюжетного роману Віктора Суворова «Вибір» розгортається в різних кінцях світу - у Москві і Мадриді, Берліні та Парижі, в кремлівському кабінеті Сталіна і вишуканому готелі на Балеарських островах, на борту радянського суховантажу...

 7. Союз плуга и трезуба. Как придумали Украину
  85 грн.

  • Автор: Бузина Олесь
  • Код товару: 1004046

  Історія України завжди була улюбленою темою для більшості вітчизняних істориків. Але коли за справу брався Олесь Бузина - ця тема швидко ставала широко обговорюваною. Адже не дарма газета «Коментарі» включила Олеся Бузину в рейтинг ТОП-10 провокаторів...

 8. Дзен в искусстве написания книг
  99 грн.

  • Автор: Бредбері Рей
  • Код товару: 901004

  Ця книга - медитація про те, що таке бути письменником і як письменниками стають. Як народжується сюжет? Як з'являється задум? І взагалі - в який момент людина розуміє, що писати книги - і є його призначення?..

 9. Ленін з нами?
  90 грн.

  • Автор: Аваков Арсен
  • Код товару: 1006852

  Стаття українського політика і відомого громадського діяча Арсена Авакова «Ленін з нами» була опублікована в електронних ЗМІ 2007 року й викликала великий громадський резонанс та гарячу дискусію в інтернеті. Тому видання книги «Ленін з нами» 2008 року включало не лише, власне, статтю, а й добірку коментарів та обговорення в різних електронних ЗМІ — свого роду...

 10. Контроль (м)
  58 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1008135

  Це - перевірка на міцність. Безжальна перевірка на придатність до роботи в надсекретних органах. Хто зможе пройти всі етапи цього жорстокого випробування?

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Авторська публіцистика: погляд на світ чужими очима

Якщо ви не любитель звичайної художньої літератури, якщо вигадка і вигадка вас не приваблює, а самі ви знаходитесь в пошуку чогось розумного, своєчасного, незвичайного і цікавого, авторські книги - це те, що вам потрібно.

На жаль, не всі знають, що таке авторська література і, як мовиться, з чим її їдять. Насправді, все просто. Це та ж сама публіцистика, яку можна побачити на сторінках інтелектуальних журналів чи газет, але в більшому обсязі.

Обираючи таку книгу, важливо ознайомитися з постаттю автора, адже авторська публіцистика являє собою бачення навколишнього світу, якихось окремих актуальних подій через призму його власного досвіду бачення.

Основні теми таких книг - це політика, гострі суспільні проблеми, а також питання, які людства не може вирішити протягом десятиліть.

Кому коштувати купити авторську публіцистику? Швидше за все, розумним людям, які люблять осягати різноманітність усього світу, знаходити не тільки відповіді на питання, але і самі питання, думати, вчитися, дізнаватися.

Для авторів цей жанр є одним з найважчих, тим більш приємним виявляється читання їх праць, опрацьованих і обміркованих.