Авторський погляд

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Шлях аріїв. Україна в духовній історії людства
  91 грн.

  • Автор: Канигін Юрій
  • Код товару: 1005814

  Автор пропонує оригінальний погляд на місце і роль арійських кочівників, які протягом тисячоліть створювали духовні, інтелектуальні, технологічні передумови для розвитку сучасних цивілізацій. Насамперед йдеться про Україну — Велику Оратанію, Аратту, Оріяну — духовний центр усього слов'янського світу. Книга розрахована на широкий читацький загал, усіх, хто прагне глибше пізнати себе, свій народ, його минуле, сьогодення і майбутнє.

 2. Очищение. Зачем Сталин обезглавил свою армию?
  65 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1002266

  Що спонукало Сталіна обезголовити РККА перед самою Другою світовою війною? Яка причина знищення вищого командного складу армії? Йдучи наперекір загальноприйнятій думці, Віктор Суворов наводить свої аргументи, що Сталін робив усе вірно, рішуче і точно, прибираючи «геніальних» полководців від керівництва армією СРСР.

 3. Выбор (м)
  65 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1002023

  Напередодні Другої світової війни радянська розвідка проводить низку секретних операцій. Дія гостросюжетного роману Віктора Суворова «Вибір» розгортається в різних кінцях світу - у Москві і Мадриді, Берліні та Парижі, в кремлівському кабінеті Сталіна і вишуканому готелі на Балеарських островах, на борту радянського суховантажу...

 4. Дзен в искусстве написания книг
  99 грн.

  • Автор: Бредбері Рей
  • Код товару: 901004

  Ця книга - медитація про те, що таке бути письменником і як письменниками стають. Як народжується сюжет? Як з'являється задум? І взагалі - в який момент людина розуміє, що писати книги - і є його призначення?..

 5. Ленін з нами?
  90 грн.

  • Автор: Аваков Арсен
  • Код товару: 1006852

  Стаття українського політика і відомого громадського діяча Арсена Авакова «Ленін з нами» була опублікована в електронних ЗМІ 2007 року й викликала великий громадський резонанс та гарячу дискусію в інтернеті. Тому видання книги «Ленін з нами» 2008 року включало не лише, власне, статтю, а й добірку коментарів та обговорення в різних електронних ЗМІ — свого роду...

 6. Контроль (м)
  58 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1008135

  Це - перевірка на міцність. Безжальна перевірка на придатність до роботи в надсекретних органах. Хто зможе пройти всі етапи цього жорстокого випробування?

 7. Доба. Сповідь молодого бандерівця
  99 грн.

  • Автор: Мухарський Антін
  • Код товару: 1009138

  Неполіткоректний роман у чотирьох частинах, головним героєм якого є молодий творчий, патріотично налаштований юнак. Він описує реальний день із життя України початку дев'яностих років. Карколомний мікс із відвертих, майже сповідальних моментів буття. Змова проти молодої держави Україна, що тільки-но постала на мапі світу...

 8. Беру свои слова обратно (м)
  45 грн.

  • Автор: Суворов Віктор
  • Код товару: 1003631

  Кожна людина припускається помилок. Не уникнув їх і Віктор Суворов. Перед ним відкривалося два шляхи: наполегливо доводити свою правоту або визнати помилки. Він вибрав другий шлях і опинився найсуворішим і нещадним критиком своїх помилок. Читайте другу частину трилогії "Тінь Перемоги".

 9. Подлинная свобода
  35 грн.

  • Автор: Солженіцин Олександр
  • Код товару: 1000842

  Олександр Ісаєвич Солженіцин - російський письменник, публіцист, громадський діяч, лауреат Нобелівської премії з літератури («За моральну силу, з якою він продовжив традиції великої російської літератури», 1970), лауреат Державної премії Російської Федерації за видатні досягнення в області гуманітарної діяльності (2006)...

 10. Тайная история Украины-Руси
  70 грн.

  • Автор: Бузина Олесь
  • Код товару: 1004892

  Ця книга - погляд на українське минуле з точки зору Олеся Бузини. Відомий своїми радикальними оцінками автор «Вовкулака Тараса Шевченка» залишився вірним собі. Знакові історичні фігури постають в його книзі не іконами, а живими людьми. Сама ж історія - наповнена жорстокості і зради, але жахливо цікавою...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Авторська публіцистика: погляд на світ чужими очима

Якщо ви не любитель звичайної художньої літератури, якщо вигадка і вигадка вас не приваблює, а самі ви знаходитесь в пошуку чогось розумного, своєчасного, незвичайного і цікавого, авторські книги - це те, що вам потрібно.

На жаль, не всі знають, що таке авторська література і, як мовиться, з чим її їдять. Насправді, все просто. Це та ж сама публіцистика, яку можна побачити на сторінках інтелектуальних журналів чи газет, але в більшому обсязі.

Обираючи таку книгу, важливо ознайомитися з постаттю автора, адже авторська публіцистика являє собою бачення навколишнього світу, якихось окремих актуальних подій через призму його власного досвіду бачення.

Основні теми таких книг - це політика, гострі суспільні проблеми, а також питання, які людства не може вирішити протягом десятиліть.

Кому коштувати купити авторську публіцистику? Швидше за все, розумним людям, які люблять осягати різноманітність усього світу, знаходити не тільки відповіді на питання, але і самі питання, думати, вчитися, дізнаватися.

Для авторів цей жанр є одним з найважчих, тим більш приємним виявляється читання їх праць, опрацьованих і обміркованих.