Автомобілі

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Автомобили. Made in Germany - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  138 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000577

  Ця книга - знахідка для людей, закоханих в німецькі автомобілі. Адже вже протягом багатьох років автомобілі з Німеччини - це перш за все висока якість, надійність, стиль і комфорт. На сторінках книги читачі знайдуть різноманітну інформацію про автомобілі, які були зроблені в Німеччині, - починаючи від перших марок автомобілів до...

 2. 100 самых дорогих автомобилей мира
  175 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1007956

  «100 кращих» - серія книг про найкращі у світі місця і досягнення людства. У кожній книзі представлені 100 об'єктів по темі з барвистими ілюстраціями, цікавими описами та корисною інформацією. Зберіть всю колекцію цих приголомшливих книг, і на вашій книжковій полиці будуть видання про найкрасивіші...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Подарункове видання про автомобілях

Їх колекціонують найбагатші люди в світі. Вони використовуються пасажирами і водіями на п'яти континентах. Про них говорять, пишуть і складають легенди. Без них важко уявити сучасної людини. Звичайно ж, це автомобілі. За більш ніж сто років існування заводів з виробництва транспортних засобів, моделі поміняли вигляд до невпізнання. Від карети на трьох колесах до чотириколісного позашляховику. Від суміші з бензину до електрики і навіть сонячної енергії. Від швидкості 16 до 430 кілометрів на годину. Від простої дерев'яної колодки до системи АВS, регулюючої стійкість авто при мінімальному гальмівному шляху. Від кулькового сенсора до подушки безпеки. І це ще не все.

Познайомтеся з історією транспортних засобів від їх відродження до сучасних перетворенням в нашому інтернет-магазині. Розгляньте подарункові видання автомобілі, що розкривають таємниці створення моделей. Дізнайтеся, яка країна почала виробляти перші авто і хто лідирує сьогодні у створенні засобів пересування. Пориньте у світ техніки. Розгляньте книги, що розповідають про найбагатших автомобілях за всю історію існування людства. Ознайомтеся докладно з фактами. Дізнайтеся, хто сьогодні володіє найдорожчим суперкаром. Які використовуються системи безпеки, коробки передач. Як оснащують салони засобів пересування.

Наші книги про автомобілі - відмінний варіант для всебічного розвитку, в незалежності від віку читача. Хороша ідея - подарункові видання авто для хлопчиків і дівчат, керівників і викладачів. Тверда палітурка, барвиста графіка і гарний настрій. Разом з нами завжди радісніше!