Атласи і карти

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. Атлас Світу для всієї родини
    77 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 998705

    Новий атлас - це сучасне ілюстроване інформаційно-довідкове картографічне видання, яке розраховане на широке коло читачів - як дорослих, так і дітей. Атлас складається з двох частин. Перша частина містить розділи, що присвячені окремим континентам...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Карти і атласи автомобільних доріг України

Зібравшись на відпочинок або в робочу поїздку на особистому транспортному засобі в незнайоме місце, варто захопити з собою атласи автомобільних доріг. Ці зручні збірники карт допоможуть вибрати найбільш оптимальний маршрут поїздки і значно заощадять час в дорозі.

Атласи автодоріг можна придбати, як по одній конкретній області або великого міста, так і по всій країні. Докладні карти дозволяють легко відшукати кінцеву точку призначення і максимально точно розрахувати час у дорозі.

Карти автомобільних доріг мають класифікацію всіх доріг по покриттю і докладний кілометраж. Атласи також часто містять інформацію про пункти обслуговування автомобілів та автозаправних станціях, що дозволяє спланувати маршрут максимально ефективно. У деяких виданнях можна помітити позначки про визначні пам'ятки, кемпінгах, заповідниках і національних парках: можна побудувати поїздку так, щоб робити перерви на огляд пам'яток.

Карти автодоріг у нас можна придбати за дуже доступною ціною, що дає можливість купити кілька видань (атласи Києва, області, України і т.п.). З ними поїздки стануть набагато більш комфортними!