АСТ

АСТ

Видавництво «АСТ» - одне з найбільших російських видавництв, було засновано в 1990 році. «АСТ» займає провідні позиції на книжковому ринку Російської Федерації і ближнього зарубіжжя і працює для найширшої аудиторії, видаючи книги всіляких жанрів. Це зарубіжна і російська класика, розважальна й інтелектуальна література, навчальні посібники та прикладні книги. Видавництво продукує в рік більше 40 мільйонів екземплярів книг, на нього працює найсильніша в Росії редакційна команда.

 

Колектив «АСТ» в своїй роботі керується такими принципами: берегти і примножувати інтелектуальний світовий спадок; надавати широкий вибір літератури, яка б відповідала особистому та професійному інтересу читача; постійно бути в курсі світових трендів; демонструвати соціальну активність - ефективно займатися популяризацією читання.

 

«АСТ» пишається тим, що в різний час з видавництвом співпрацювало більше 5 тисяч авторів.

Щомісяця до друку підписується більше 500 нових видань. Серед авторів «АСТ» - світові знаменитості Анна Гавальда, Джордж Мартін, Джеймс Дешнер, Донна Тартт, Ден Браун, Ніл Гейман, Пауло Коельо, Пола Хокінс, Стівен Кінг, Харпер Лі, Сюзанн Коллінз, Енді Вейер, а також відомі російські автори: Володимир Познер, Борис Акунін, Гузель Яхіна, Дмитро Глухівський, Олена Михалкова, Людмила Улицька, Ольга Узорова, Сергій Лук'яненко, Сергій Тармашев, Едвард Радзинський і багато інших.

 

Структура видавництва «АСТ» - це три головних редакційних Департаменти. Кожен Департамент складається з декількох редакцій-імпринтів (брендів), що випускають книги для певного читацького сегмента:

 

 • Художня література: «Corpus», «Neoclassic», «Mainstream», «Астрель СПБ», «Жанри», «Редакція Олени Шубіної», «ВД Ленінград».
 • Прикладна література: «Lingua», «Времена», «Прайм Євро Знак», «Кладезь».
 • Дитяча література: «Аванта», «Астрель», «Малыш», «Планета Знань».

 

З 2005 року в складі видавничої групи «АСТ» з'являється ТОВ «Аудіокнига», головним напрямком діяльності якого є видання аудіоверсій книг, що випускаються у видавництві, в прочитанні провідних акторів театру і кіно.

 

У 2012 році видавництво «АСТ» і видавництво «Ексмо» оголосили про злиття і вже в 2013 році об'єднана група «Ексмо-АСТ» піднялася на 45-е місце в світовому книговидавничому рейтингу.

 

Книги видавництва «АСТ» представлені в інтернет-магазині «Ерудит» в широкому асортименті.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 654

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Шерлок Холмс. Лучшие повести и рассказы (иллюстрированное издание)
  189 грн.

  • Автор: Дойл Артур К.
  • Код товару: 1003255

  Артур Конан Дойл був не перший, хто писав історії про розкриття злочинів, і не останній. Але він - найкращий. Вважається, що детектив - це свого роду епос, міф, створюваний за певними законами. Чому ж міф про Шерлока Холмса став таким...

 2. Шахматы: тактика и стратегия
  96 грн.

  • Код товару: 1002710

  З цієї книги ви дізнаєтеся, як: розраховувати комбінації на багато ходів вперед; опановувати прийоми стратегії гри, розробленими такими шахістами, як Гаррі Каспаров; займати найкращу позицію для нанесення вирішального удару; готуватися до гри в ендшпілі задовго до того, як ваш суперник зрозуміє, що кінець близький.

 3. Пелагия и белый бульдог
  109 грн.

  • Автор: Акунін Борис
  • Код товару: 1003327

  «Пелагія і білий бульдог» Бориса Акуніна - перший роман трилогія «Провінційний детектив, або Пригоди сестри Пелагії». Роман переведений на безліч іноземних мов. Крім того, пригоди сищіци-монашки Пелагії в місті заволзького можна побачити і на екрані! У фільмі Юрія Мороза головні ролі зіграли Поліна Кутепова, Олександр Феклістов, Ніна Усатова.

 4. Мужская месть, или Давай останемся врагами (тв)
  55 грн.

  • Автор: Шилова Юлія
  • Код товару: 992508

  Поліна має сліпуче гарну зовнішність і скажено талановита. Її книги користуються шаленою популярністю. За увагу гордої красуні змагаються відомі політики, великі бізнесмени і розпещені представники "золотої молоді". Але домогтися розташування такої жінки непросто! А якщо хтось знахабніє, вона зуміє за себе постояти. Адже Поліна ще і дуже влучно стріляє...

 5. Интриганка
  78 грн.

  • Автор: Шелдон Сідні
  • Код товару: 1001656

  Кейт Блекуелл. Жінка, чиє ім'я рівнозначно слову "успіх". Вона не звикла вибирати засоби на шляху до жаданої мети. Вона завжди домагалася того, чого хотіла, - влади, грошей, любові... Вона не зупинялася ні перед чим - ні перед брехнею, ні перед зрадою, ні навіть перед злочином... Вона домоглася багато чого - але що втратила?..

 6. Гнев ангелов (м)
  83 грн.

  • Автор: Шелдон Сідні
  • Код товару: 991577

  Вона - модний процвітаючий адвокат на піку кар'єри. Він - "хрещений батько" нью-йоркської мафії, що розширює свою могутню імперію. Вони стоять один у одного на шляху - і не потерплять поразки... Так починається захоплююча історія боротьби, в якій не буде переможців. Але будуть перемоги і поразки, гучні злочини і шокуючі скандали, велика політика і великі гроші... і, звичайно ж, любов!

 7. Моя жизнь, мои достижения (м)
  89 грн.

  • Автор: Форд Генрі
  • Код товару: 1003376

  На початку XX століття Генрі Форд змінив наш світ. Він назавжди залишився у світовій історії як людина, який винайшла конвеєр і чесно заробила свої мільйонні статки. Не все у нього було гладко - були помилки і втрата статків. Потім він знову багатів, боровся в судах за патенти...

 8. Китайский проезд
  52 грн.

  • Автор: Тополь Едуард
  • Код товару: 1002293

  Один з найкращих романів Едуарда Тополя - відомого письменника, чиї книги видані в США, Англії, Франції, Німеччини, Швеції, Голландії, Португалії, Бельгії, Японії та інших країнах. Круті московські розбирання і скандальні президентські вибори 1996 року, пригоди американських бізнесменів в Росії...

 9. Сегодня и завтра. Кодекс миллиардера
  220 грн.

  • Автор: Форд Генрі
  • Код товару: 1005536

  На самому початку минулого століття Генрі Форд, поборовши наслідки Великої депресії, зумів змінити світ і підняти економіку Америки на якісно новий рівень. Ще на початку своєї підприємницької діяльності він чи не першим їх великих бізнесменів у світі заробив славу піклувальника за інтереси покупців. Ще в 1928 році за значні досягнення в автомобільній промисловості і лідерство в...

 10. У нас разные характеры. Как быть?
  55 грн.

  • Автор: Гіппенрейтер Юлія
  • Код товару: 1009280

  Галасливі і спокійні, підозрілі і простодушні, яскраві і скромні - які вони, наші близькі, друзі, колеги? Нова книга Юлії Борисівни Гіппенрейтер - найвідомішого в Росії психолога і автора бестселера "Спілкуватися з дитиною. Як?", - містить відповіді на життєві питання. Чи існує ідеальна сумісність і як підібрати партнера? Як будувати відносини і вирішувати конфлікти?..

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 654

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5