Архітектура

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. Середньовічні замки Європи
    155 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 1006129

    Історія виникнення фортець і замків, їх будова, розповіді про штурми і облоги різних замків, а також опис і фотографії найвідоміших замків Європи: Тауера, Московського Кремля; замку, зображення якого лягло в основу логотипу компанії «Disney»; а також Дувра, Бастилії, Хотинської фортеці та багатьох інших всесвітньо відомих старовинних...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Книги з будівництва та архітектури

Для початківця будівельника купити книги з архітектури стане кращим рішенням, так як саме в даній літературі висвітлена вся необхідна теоретична інформація. Запропоновані книги з архітектури допоможуть учням спеціальних навчальних закладів (середніх, або ж вищих), орієнтованих на даний напрямок. Якісні книги з архітектури та дизайну містять численні практичні приклади використання тих, чи інших стандартів, підходу до вирішення проблеми, що дозволить застосовувати їх щодо реальної ситуації. Книги з архітектури та будівництва відрізняються детальним опрацюванням, максимально зрозумілі для осіб, які навчаються даному мистецтву.

Архітектура, книги з якої представлені в даній категорії, дозволить відкрити для себе новий, досконалий світ будівництва, з усіма, навіть найдрібнішими тонкощами. Наш магазин пропонує літературу з цієї тематики на вигідних умовах, за низькою вартістю, що і робить її досить серйозним придбанням, незамінним в освітньому і робочому процесах. Сучасна література з архітектури, представлена ​​в даній категорії, регулярно поповнюється новими роботами від іменитих авторів.