Архітектура. Музика. Театр. Кіно

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. Середньовічні замки Європи
    155 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 1006129

    Історія виникнення фортець і замків, їх будова, розповіді про штурми і облоги різних замків, а також опис і фотографії найвідоміших замків Європи: Тауера, Московського Кремля; замку, зображення якого лягло в основу логотипу компанії «Disney»; а також Дувра, Бастилії, Хотинської фортеці та багатьох інших всесвітньо відомих старовинних...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Подарункові видання: архітектура, музика, театр, кіно

Стіни замків зберігають таємниці хитрих планів і любовних інтриг королів і царів, графів і гетьманів. Сьогодні в них розташовуються музеї і картинні галереї. У сучасному світі оборонні фортеці стають майданчиком для зйомок відомих фільмів. За допомогою Підгорецького та Олеського замку у Львові режисери змогли передати глядачеві атмосферу пригодницького кіно «Д'Артаньян і три мушкетери». Деякі з архітектурних пам'яток стали символом компанії Дісней. Більше дізнатися цікавих фактів допоможуть наші подарункові видання книги архітектура. Вони стануть невід'ємним атрибутом туриста, історика, юриста і школяра. І це ще не все.

Пориньте у світ музики. Ознайомтеся з історією популярних жанрів. Відчуйте творчість класичних і сучасних композиторів, діджеїв завдяки барвистій графіці. Подарункове видання книги музики додадуть яскравих тонів в творчість майстрів та аматорів.

Уміння передати свій настрій завдяки нотам завжди супроводжується видовищем. Розгляньте подарункові видання книги театр як варіант для всебічного розвитку і творчого натхнення. Подивіться на світ очима відомих акторів. Дізнайтеся історію відродження театру.

Сьогодні всі захоплюються кінематографом. Саме тому подарункові видання кіно стануть безпрограшним варіантом для керівника та колеги, близької людини і другої половинки. Дивуйте і радійте за допомогою нашого онлайн-маркету прямо зараз разом з нами.