Афоризми. Біографії. Праці великих

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Подарункові видання: афоризми, біографії, праці великих

Школярі вивчають біографію полководця Олександра Македонського на уроках історії. Але мало хто знає, що про нього записано пророцтво в самій древній книзі - Біблії. Викладачі музики розповідають про відомого композитора Людвіга ван Бетховена, який став автором всесвітньо відомих симфоній, коли був глухим. Але мало хто знає, що піаніст хотів присвятити один із творів Наполеону і в останній момент відмовився це зробити. Всі чули про Конфуція, як про великого філософа, але мало хто знає, що він дуже любив дітей. Часом, приголомшливі факти біографії всесвітньовідомих політичних діячів, музикантів, філософів, фізиків залишаються за спиною читача. Вислови та афоризми забуваються. Але тільки не з нами!

В інтернет-магазині книг розгляньте подарункові видання біографії майстрів і великих діячів. Тільки цікаві факти і докладні події. Про них мало хто знає і тим більше розкаже. Приголомшливі дослідження біографів розташовані на яскравих сторінках книг. Подивіться очима політичних вождів на битви і битви, що змінили хід історії. Ознайомтеся, як велися війни 2500 років тому. Дізнайтеся секрети творчості музикантів і композиторів.

Прочитайте висловлювання письменників, що змушують замислитися, змінитися. Подарункове видання афоризми відмінно виглядають на столі керівника і навіть самого письменника. Вони стануть невід'ємним атрибутом журналіста і юриста, викладача та історика. Скористайтеся зручною навігацією сайту і консультацією. Може бути, і ви станете власником бестселера!