Дом странных детей
Ріггз Ренсом

  • Издано в 40 странах
  • Бестселлер The New York Times в течение двух лет
  • Вошел в список «100 книг для молодежи, которые обязательно нужно прочесть»

 

Издание в кинообложке! Эта жуткая фантазия, иллюстрированная старинными фото, очарует всех, кому...

Детальніше...
Це не книга
Сміт Кері

Геніїв науки та мистецтва зробило такими вміння бачити незвичайне у звичайних речах. Думаєш, тобі це не під силу? Новий творчий блокнот від авторки світових бестселерів Кері Сміт стане твоїм випробуванням (у прямому розумінні),...

Детальніше...
Криничар. Горянин
Дочинець Мирослав

Криничар

 

... Дорогий читальнику, наберися неспішності, як я зараз. будь терплячим, як, криничар, що довбає колодязь у кремінному перелозі. І матимеш відплату. Зчитуючи попасом мої душевні повіряння, мої життьові зарубки,...

Детальніше...
Наемные работники у предпринимателя

Настоящее пособие подготовлено для предпренимателей, которые используют или планируют использовать труд наемных работников.

...

Детальніше...
Набір для творчоcті "Розписний конструктор" 3DK-01-06 Авто Антистрес

Любі друзі! Ми раді вітати Вас в нашій «творчої майстерні» і хочемо порадувати абсолютно новим, захоплюючим, творчим і будівельно-збірним винаходом - «РОЗПИСНИМ 3D КОНСТРУКТОРОМ». Багато хто з Вас напевно дуже люблять малювати, а...

Детальніше...
Альбом с наклейками Disney "Princess №1"

В альбоме для творчества с наклейками содержаться листы с сюжетами любимых сказок. Их нужно дополнить яркими наклейками. В альбоме: 8 картинок на отдельных листах, 2 листа с наклейками.

...

Детальніше...
Світ очима кота Боба
Боуен Джеймс

Може здатися, що нова повість Джеймса Бовена «Світ очима кота Боба» — тривіальна історія про рудого вуличного кота й колишнього наркомана. Проте в усіх кумедних і сумних епізодах читач бачить людину, яка, навіть...

Детальніше...
Изучаем сами. Польский за 6 недель (книга + CD)

Вы хотите научиться говорить на польском языке, затратив на это минимум усилий?

Занимаясь всего 35 минут в день по методу быстрого обучения, уже через 6 недель вы:

Веселка (Белкар). Вогник у вікні
Сухомлинський Василь

«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

Детальніше...

Гороскоп птицы Феникс (Евлампия Романова)
Донцова Дар'я

Подруга, как всегда, подбросила проблему — попросила на время приютить ее папу и маленькую собачку. Так в доме Евлампии Романовой поселился профессор психологии Барабан Сосисович, как его дружно принялись называть все члены семьи,...

Детальніше...

Книжковий інтернет магазин Ерудит

 

Купити книги для дітей і дорослих. Низькі ціни, великий вибір книг.

Постійно додаються книжкові новинки.

 

 

Пазли

Автор місяця
Усі автори
Останні новини
Запитання й відгуки
Наталя

Дуже оперативно) Зробила замовлення і через три дні мала задоволення від такої бажаної книги.Дякую!

Сергей

Заказал по Укрпочте и передумал. Теперь хочу отправку Новой почтой. Как поменять?

Алексей Грошев

Получил за два дня. Спасибо за быстроту!

Oleksandr

Здравствуйте, у вас книги Брайана Трейси продаются как бумажные или это электронные?

Едуард Поліщук

Доброго дня. Цікавить книга Код товару: 999869 коли вона може бути і чи буде взагалі. Дякую.

Переваги покупки книг в онлайн-магазині «Ерудит»

Книги читали в усі часи, це головне джерело знань, а також відмінний спосіб відпочинку і розслаблення. Книжковий онлайн магазин «Ерудит» дозволяє прочитати практично будь-яку книгу, яка подарує вам масу задоволення і допоможе перенестися в інший, придуманий автором, світ.

Онлайн магазин пропонує корисні книги, такі як наукова література, навчальна література, художня література всіх жанрів. Багато з цих книг часто використовуються в процесі навчання і допомагають багатьом під час удосконалювати знання.

Зручність покупки в Інтернеті вже встигли оцінити багато. Ви можете займатися інтернет шопінгом в будь-який час, вам не будуть нав'язливо давати поради. Ви зможете не поспішаючи підібрати ту книгу, яка здасться вам найбільш підходящою.

Пошук книг дуже зручний ви можете шукати їх за категоріями, жанрами, авторам. Для покупки достатньо мати доступ до інтернету, в книгарні онлайн завжди можна консультуватися з фахівцем, який розповість вам про ту чи іншу книгу або допоможе розібратися в умовах оформлення замовлення та доставки.

Кращий книжковий інтернет магазин «Ерудит» пропонує асортимент продукції, який вразить будь-кого, тут є все, що ви побажаєте, адже інтернет-магазин не обмежений розмірами магазину або складу.