Веселка (Белкар)

Список Сетка

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 50

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Веселка (изд. "Белкар"). Хорошее зернышко - хорошие всходы - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001774

  Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Саме у дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: «Добре зернятко - гарні сходи». До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями творів, діти...

 2. Веселка (Белкар). Відгадайко
  22 грн.

  • Код товара: 1006036

  До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ, були уважними, ввічливими та допитливими.

 3. Веселка (изд. "Белкар"). Приключенческие истории - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 998649

  Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.

 4. Веселка (Белкар). Віршики-веселинки
  22 грн.

  • Код товара: 1006705

  До збірки увійшли найкращі зразки української дитячої гумористичної поезії.

 5. Веселка (изд. "Белкар"). Школа доброты - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001769

  Книжка «Школа доброти» навчить дітей щирості, порядності, чуйності, доброті. Саме ці риси перш за все необхідні кожній людині для того, щоб її поважали. Твори, що увійшли до цієї збірки, допоможуть батькам і вчителям у виховній роботі.

 6. Веселка (Белкар). Дитячий віршограй
  22 грн.

  • Код товара: 1001468

  До збірки увійшли твори, які є кращими зразками дитячої української поезії. Вони вчать дітей доброзичливості, повазі та любові до нашої Батьківщини, до її природи, до рослин і тварин.

 7. Веселка (изд. "Белкар"). Цветочные часы - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001466

  Книга «Квітковий годинник» навчить дітей чуйності, доброті, любові та шанобливому ставленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її.

 8. Веселка (Белкар). Казковими стежинками
  22 грн.

  • Код товара: 1001475

  Ця книга — золота криничка народних казок, з якої ми черпаємо скарби народної мудрості. На прикладах казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла, а також здійснювати гарні вчинки.

 9. Веселка (изд. "Белкар"). Веселая азбука - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1007560

  «Весела абетка» - це цікаві та змістовні вірші, а також чудові малюнки, разом з якими «оживають» усім нам знайомі предмети, і букви стають дієвими персонажами книги, допоможуть малятам завчити літери, а веселі загадки розраховані на те, щоб діти легко та залюбки повторили всі букви...

 10. Веселка (Белкар). Ласочка
  22 грн.

  • Код товара: 1001472

  До збірки увійшли цікаві оповідання відомих українських письменників про дивовижний світ живої природи, яка оточує нас, — про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка вчить дітей доброті, чуйності, любові та шанобливому ставленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її, не кривдитимемо чотириногих, хвостатих і крилатих друзів.

Список Сетка

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 50

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5