Веселка (Белкар)

Список Сетка

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 50

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Веселка (Белкар). Я все люблю в своїм краю
  22 грн.

  • Код товара: 1001458

  Ця книжка — про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До книги увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою.

 2. Веселка (Белкар). Блакитна кулька
  22 грн.

  • Код товара: 991480

  Детективна історія для дітей. З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій, здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і попадуть у полон до підступного чаклуна.

 3. Веселка (изд. "Белкар"). Хорошее зернышко - хорошие всходы - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001774

  Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Саме у дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: «Добре зернятко - гарні сходи». До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями творів, діти...

 4. Веселка (Белкар). Відгадайко
  22 грн.

  • Код товара: 1006036

  До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ, були уважними, ввічливими та допитливими.

 5. Веселка (изд. "Белкар"). Приключенческие истории - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 998649

  Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.

 6. Веселка (Белкар). Віршики-веселинки
  22 грн.

  • Код товара: 1006705

  До збірки увійшли найкращі зразки української дитячої гумористичної поезії.

 7. Веселка (изд. "Белкар"). Школа доброты - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001769

  Книжка «Школа доброти» навчить дітей щирості, порядності, чуйності, доброті. Саме ці риси перш за все необхідні кожній людині для того, щоб її поважали. Твори, що увійшли до цієї збірки, допоможуть батькам і вчителям у виховній роботі.

 8. Веселка (Белкар). Дитячий віршограй
  22 грн.

  • Код товара: 1001468

  До збірки увійшли твори, які є кращими зразками дитячої української поезії. Вони вчать дітей доброзичливості, повазі та любові до нашої Батьківщини, до її природи, до рослин і тварин.

 9. Веселка (изд. "Белкар"). Цветочные часы - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  22 грн.

  • Код товара: 1001466

  Книга «Квітковий годинник» навчить дітей чуйності, доброті, любові та шанобливому ставленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її.

 10. Веселка (Белкар). Казковими стежинками
  22 грн.

  • Код товара: 1001475

  Ця книга — золота криничка народних казок, з якої ми черпаємо скарби народної мудрості. На прикладах казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла, а також здійснювати гарні вчинки.

Список Сетка

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 50

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5